Łódzcy skauci nie śpią! Dwóch nowych zawodników zasiliło szeregi Akademii ŁKS-u

Dwóch nowych środkowych pomocników podpisało swoje umowy z Łódzkim Klubem Sportowym. Oba zawodnicy podpisali trzyletnie kontrakty i występować będą, na razie, w swoich rocznikach Akademii.

Adrian Czypicki bronił do tej pory barw FASE Szczecin. Pochodzący z Poznania zawodnik swoje pierwsze kroki stawiał w tamtejszej akademii Piotra Reissa. Piętnastoletni zawodnik będzie bronił barw drużyny z rocznika 2004.

Pochodzący z Czarnego Dunajca Mikołaj Lipień przed dołączeniem do ŁKS-u związany był umową z MKS SMS Kraków. Środkowy pomocnik zasili szeregi zespołu z rocznika 2003 prowadzonej przez trenera Matysiaka

Chcemy budować silny klub i silną akademię w oparciu o ludzi z naszego regionu, ale sprowadzenie Adriana i Mikołaja to kolejny przykład na to, że z myślą o przyszłości szukamy ciekawych zawodników również w innych zakątkach naszego kraju – podkreśla dyrektor sportowy ŁKS-u – Krzysztof Przytuła – cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Obu zawodnikom życzymy rozwoju w szeregach akademii oraz debiutu w biało-czerwono-białych koszulkach na najwyższym poziomie rozgrywkowym!