Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport z wypożyczeń: Michał Brudnicki i Oskar Koprowski zagrali po 90 minut

W miniony weekend wypożyczeni piłkarze ŁKS-u zagrali w swoich aktualnych klubach. Czy wszyscy zawodnicy byli zadowoleni z końcowych rezultatów swoich drużyn? Zachęcamy do przeczytania.

Michał Brudnicki rozegrał całe spotkanie w barwach Unii Janikowo. Niestety Michałowi nie udało się zachować czystego konta, jego drużyna zremisowała 1:1 z Chemikiem Police w Janikowie, a bramka dla gości padła po rzucie karnym.

Z III ligi przenosimy się do II, gdzie swoje kolejne spotkanie w barwach Gryfa Wejherowo rozegrał Oskar Koprowski. Drużyna z województwa pomorskiego zremisowała 0:0 w meczu wyjazdowym ze Stalą Stalowa Wola, Oskar tym razem zakończył spotkanie bez żółtej kartki na swoim koncie.

Mikołaj Maschera w ubiegły weekend rozegrał 31 minut na stadionie w Kaliszu, zmieniając na boisku Grzegorza Piesio. Młody wychowanek ŁKS-u zaliczył w spotkaniu asystę przy jedynej bramce dla jego drużyny, mecz zakończył się zwycięstwem KKS-u Kalisz 3:1.

Jakub Romanowicz, jako jedyny z wypożyczonych piłkarzy poczuł smak zwycięstwa. Pogoń Siedlce wygrała 3:1 na wyjeździe z Legionovią, a całą drugą połowę w barwach Pogoni zagrał Romanowicz.

Podsumowanie:

Oskar Koprowski (Gryf Wejherowo) – 4 mecze (360 minut)

Michał Brudnicki (Unia Janikowo) – 2 mecze (180 minut), 1 czyste konto

Jakub Romanowicz (Pogoń Siedlce) – 3 mecze (92 minuty)

Mikołaj Maschera (Kotwica Kołobrzeg) – 2 mecze (38 minut), 1 asysta