Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: W Głogowie bez Sobocińskiego, trzech graczy zagrożonych. Chrobry bez jednego zawodnika.

Układając skład na środowe starcie z Chrobrym Głogów trener ŁKS-u wciąż będzie musiał brać pod uwagę zawieszenia za żółte kartki. Po meczu pauzy wracają Pirulo, Tosik oraz Szeliga, jednak najbliższe spotkanie będzie musiał ominąć Sobociński. Na liście zagrożonych zawieszeniem znajduje się trzech graczy, którzy będą musieli uważać, aby nie być zmuszonymi do pauzy w sobotnim meczu z Puszczą. Podobne rozterki będzie miał szkoleniowiec głogowian, który będzie musiał poradzić sobie bez Mandrysza.

Po starciu ze Skrą Częstochowa do gry wracają PiruloJakub Tosik oraz Bartosz Szeliga, którzy odbyli swój jeden mecz zawieszenia. W Głogowie nie pojawi się zaś w dwudziestce meczowej Jan Sobociński, który w pojedynku ze „Skrzakami” został ukarany czwartą żółtą kartką w tym sezonie. Na uwadze muszą się mieć Maciej Wolski oraz Oskar Koprowski, których od zawieszenia dzieli jeden kartonik (oraz Maciej Dąbrowski, jednak jego najprawdopodobniej nie zobaczymy ze względu na kontuzję).

Głogowianie także będą musieli poradzić sobie bez jednego ze swoich zawodników. W starciu z Arką Gdynia czwartą żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Robert Mandrysz, który nie będzie mógł zagrać z „Rycerzami Wiosny„. Do składu Chrobrego wróci zaś Jaka Kolenc, który w weekend pauzował ze względu na zawieszenie. Gospodarze także będą musieli uważać na napomnienia od sędziego – blisko meczu pauzy są Adam Banasiak, Tomasz CywkaMichał Ilków-Gołąb oraz Mikołaj Lebedyński.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 5

Pirulo, Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Jan Sobociński (zawieszony) – 4

Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski, Oskar Koprowski – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz – 2

Michał Trąbka, Kelechukwu Ibe-Torti, Nacho Monsalve, Marek Kozioł, Javi Moreno – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119