Oceny po meczu ze Skrą Częstochowa

Biało-czerwono-biali zremisowali w piątek ze Skrą Częstochowa 0:0. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ocenami pomeczowymi.

Marek Kozioł: Kolejny pewny występ golkipera biało-czerwono-białych. Przytomnie zareagował dwukrotnie w pierwszej połowie, kiedy zawodnicy Skry wychodzili z nim jeden na jednego. Trzeci raz z rzędu może dopisać sobie czyste konto.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,29

Mateusz Bąkowicz: Młodzieżowiec od momentu powrotu do składu pokazuje się z dobrej strony. Starcie ze „Skrzakami” było kolejnym, w którym był jednym z wyróżniających się zawodników na boisku. Rozegrał pewne starcie w defensywie oraz wspierał kreowanie akcji pod bramką rywali.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,40

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Jan Sobociński: Choć z jednej strony wspomagał Kozioła w bronieniu groźnych sytuacji rywali, tak kilkukrotnie na przestrzeni całego spotkania sam je prowokował. Zarobił także kolejną żółtą kartkę, która wyłączyła go z meczu w Głogowie.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,75

Oskar Koprowski: Cały czas na posterunku. Choć nie wyróżniał się raczej spektakularnymi odbiorami, tak przez całe 90 minut wykonywał równą, solidną pracę, przykładając się do czystego konta łodzian.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,75

Adrian Klimczak: Występ można ocenić dwojako – wyróżniał się w ofensywie, ataki ełkaesiaków często szły właśnie ich lewą flanką, tak popełniał niejednokrotnie błędy w defensywie. Szczególnie w pamięci mogła pozostać sytuacja z pierwszej połowy, w której stracił piłkę na swojej części boiska, pozwalając Skrze na wyjście z groźną akcją.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,42

Maksymilian Rozwandowicz: Kapitan ŁKS-u rozegrał spotkanie, w którym nie popełnił większych błędów, ale również nie wyróżniał się szczególnie na murawie. Miał szansę na strzelenie bramki, po podaniu Javiego, jednak nie udało mu się pokonać golkipera rywali. W drugiej połowie pozwalał rywalom na więcej na własnej stronie boiska, wraz z kolegami oddając inicjatywę „Skrzakom„.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,47

Antonio Dominguez: Bardzo dobra pierwsza połowa – napędzał ataki łodzian, rozgrywając wiele akcji, a wisienką na torcie mogła być bramka po jego strzale z połowy boiska, ten jednak trafił w słupek. W drugiej połowie przygasł, nie pokazując już tak wielu walorów boiskowych, za które go cenimy.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,0

Ricardinho: Podobnie, jak w przypadku Domingueza, rozegrał przyzwoitą pierwszą połowę –  kreował sytuacje oraz sam dochodził do nich w polu karnym rywali. Zabrakło jednak najważniejszego, czyli bramki. Druga część spotkania nie była już tak dobra w wykonaniu Brazylijczyka.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,38

Javi Moreno: Przed meczem można było mieć nadzieje, że wejdzie w buty nieobecnego Pirulo i zastąpi rodaka w roli lidera zespołu w ofensywie. Trzeba przyznać, że na przestrzeni całego meczu wyróżniał się – był jednym z głównych zawodników, którzy napędzali akcje ŁKS-u, samemu próbując także uderzeń z dystansu. Brak jednak jakiejkolwiek bramki łodzian i utrata punktów w starciu ze Skrą nie dają możliwości przyznania wyższej oceny.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,36

Maciej Wolski: W wyjściowym składzie nie sprawdza się tak dobrze, jak w roli rezerwowego, wchodzącego na podmęczonego przeciwnika. W pierwszej połowie miał szansę na asystę, jednak nie udało mu się utrzymać linii spalonego.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,41

Maciej Radaszkiewicz: Miał kilka okazji na to, aby móc cieszyć się z bramki, jednak ta sztuka mu się nie udała – raz był to spalony kolegi z drużyny, a innym razem własna nieskuteczność. Brał udział w rozgrywaniu akcji i często cofał się do reszty kolegów z drużyny, aby wspólnie bronić, jednak brakowało trochę większej ilości groźnych strzałów oddanych przez niego tego dnia.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,67

Piotr Gryszkiewicz: Wszedł z ławki i miał kilka dobrych momentów, jednak nie przełożyło się to na dobre sytuacje ŁKS-u. Miał szansę na bramkę, jednak pomylił się w polu karnym rywali.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,44

Samu Corral: Od napastnika w pierwszej kolejności można oczekiwać częstego przebywania w polu karnym rywali i oddawania strzałów – Corral tego dnia grał często zdecydowanie niżej. Na konferencji prasowej również trener przyznał, że Samu zbyt wiele razy schodził do środka pola i brakowało go pod bramką „Skrzaków„.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,0

Stipe Jurić: Otrzymał od trenera ponad 10 minut gry, jednak nie udało mu się zrobić wiele w ciągu tego czasu.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,55

Jan Kuźma: Miał zbyt mało czasu na murawie, aby ocenić jego występ.

Ocena: Brak oceny

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,0

 

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport