Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Sześciu zagrożonych w ŁKS, Zagłębie bez Oliveiry

Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego nie będzie musiał pauzować za kartki w starciu z Zagłębiem Sosnowiec, choć kilku naszych graczy musi uważać na kolejne napomnienie. 

Po odpokutowaniu za cztery żółte kartki, do dyspozycji trenera będzie już Michał Trąbka. Zagrożonych w zespole biało-czerwono-białych jest aż sześciu piłkarzy – Adam Marciniak, Pirulo, Kamil Dankowski, Jan Sobociński, Maciej Dąbrowski oraz Maciej Wolski. Kolejne „żółtko” wykluczy ich z gry w jednym spotkaniu.

W drużynie najbliższych rywali, na murawie nie zobaczymy João Oliveiry. Pomocnik Zagłębia w ostatnim starciu z Odrą Opole został ukarany czwartą żółtą kartką w tym sezonie i musi pauzować. Zagrożeni pauzą w ekipie Kazimierza Moskala są: Dawid Gojny, Filip Karbowy, Szymon Pawłowski oraz Mateusz Szwed. 

ŻÓŁTE KARTKI

7 – Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński (zagrożeni)

5 – Maksymilian Rozwandowicz

4 – Samu Corral, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić, Michał Trąbka

3 – Pirulo, Adam Marciniak, Maciej Wolski, Kamil Dankowski (zagrożeni)

2 – Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz

1 – Łukasz Sekulski

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119