Raport kartkowy: Siedmiu zagrożonych w ŁKS-ie

W trakcie najbliższego spotkania z Górnikiem Łęczna żaden z piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego nie będzie musiał pauzować za kartki. Niestety sytuacja wygląda o wiele gorzej w przypadku zawodników zagrożonych zawieszeniem, bo tych jest aż siedmiu.

Na kluczowe 4 kolejki do końca sezonu zasadniczego sytuacja kartkowa Rycerzy Wiosny nie wygląda najlepiej. Maciej Dąbrowski, podstawowy stoper u trenera Mamrota, w przypadku zostania napomnianym żółtą kartką w spotkaniu z Górnikiem Łęczna zostanie wykluczony na 2 następne spotkania z Miedzią Legnica i Termalicą. W linii defensywnej zagrożony jest także Carlos Moros Gracia (3 kartki) oraz Jan Sobociński (7 kartek). Wśród pomocników o żółte kartki obawiać się muszą Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka (po 7 kartek) oraz Antonio Dominguez i Przemysław Sajdak (po 3 kartki).

W zespole Górnika Łęczna nikt nie musi pauzować za kartki. Zagrożeni zawieszeniem są zaś Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Pajnowski, Marcin Stromecki, Karol Struski (po 3 kartki) oraz Leandro (7 kartek).

Kartki ŁKS-u w sezonie 2020/21 w Fortuna 1. lidze:

ŻÓŁTE KARTKI

11 – Maciej Dąbrowski (zagrożony)

7 – Jan Sobociński, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka, (zagrożeni)

6 – Adam Marciniak, Maciej Wolski

5 – Adrian Klimczak, Pirulo

4 – Samu Corral, Dragoljub Srnić, Kamil Dankowski, Jakub Tosik

3 – Antonio Dominguez, Przemysław Sajdak, Carlos Moros Gracia (zagrożeni)

2 – Piotr Janczukowicz, Łukasz Sekulski, Tomasz Nawotka

1 – Mikkel Rygaard, Ricardinho

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński