Raport kartkowy przed meczem ze Stalą Rzeszów: Dąbrowski zagrożony

Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego i Stali Rzeszów nie będzie musiał pauzować za kartki, w niedzielnym spotkaniu obu zespołów. W drużynie biało-czerwono-białych pojawił się za to pierwszy gracz, który jest zagrożony pauzą w następnym meczu.

Maciej Dąbrowski zgromadził już na swoim koncie trzy żółte kartki w pięciu meczach. Kapitan ŁKS był karany przez sędziów, w starciach z GKS Katowice, GKS Tychy oraz Puszczą Niepołomice. Kolejne napomnienie będzie skutkowało zawieszeniem na jeden mecz ligowy.

W drużynie Stali Rzeszów najwięcej kartek w obecnych rozgrywkach otrzymał, Bartłomiej Poczobut (dwie).

ŻÓŁTE KARTKI

Maciej Dąbrowski – 3 (zagrożony)

Mateusz Kowalczyk – 2

Dawid Kort, Pirulo, Władysław Ochronczuk, Nelson Balongo, Piotr Janczukowicz, Michał Trąbka, Jan Kuźma – 1