Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy przed meczem ze Stalą Rzeszów: Dąbrowski zagrożony

Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego i Stali Rzeszów nie będzie musiał pauzować za kartki, w niedzielnym spotkaniu obu zespołów. W drużynie biało-czerwono-białych pojawił się za to pierwszy gracz, który jest zagrożony pauzą w następnym meczu.

Maciej Dąbrowski zgromadził już na swoim koncie trzy żółte kartki w pięciu meczach. Kapitan ŁKS był karany przez sędziów, w starciach z GKS Katowice, GKS Tychy oraz Puszczą Niepołomice. Kolejne napomnienie będzie skutkowało zawieszeniem na jeden mecz ligowy.

W drużynie Stali Rzeszów najwięcej kartek w obecnych rozgrywkach otrzymał, Bartłomiej Poczobut (dwie).

ŻÓŁTE KARTKI

Maciej Dąbrowski – 3 (zagrożony)

Mateusz Kowalczyk – 2

Dawid Kort, Pirulo, Władysław Ochronczuk, Nelson Balongo, Piotr Janczukowicz, Michał Trąbka, Jan Kuźma – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119