Raport kartkowy: Pięciu zagrożonych w ŁKS-ie, Odra bez jednego zawodnika

W sobotę Łódzki Klub Sportowy zmierzy się na wyjeździe z Odrą Opole. Trener łodzian, Kazimierz Moskal, nie będzie musiał martwić się zawieszeniami żadnego z jego podopiecznych, choć aż pięciu z nich musi uważać na kolejny żółty kartonik, który może wyłączyć ich z następnego meczu. W zespole z Opola nie zagra zaś jeden zawodnik – doświadczony stoper, Mateusz Kamiński.

Po meczu z Arką Gdynia do grona ełkaesiaków, którzy muszą dodatkowo uważać, tym razem nikt nie dołączył, jednak grupa zawodników zagrożonych jest spora. Nacho Monsalve, Mieszko Lorenc, Pirulo, Dawid Kort oraz Maciej Dąbrowski będą musieli uważać, aby nie pauzować w kolejnym spotkaniu.

W drużynie Odry nie wystąpi zaś jeden ważny zawodnik, bo podstawowy stoper – Mateusz Kamiński. Ponadto, na kartki uważać muszą Maciej Makuszewski, Rafał Niziołek, Mateusz Spychała, Jakub Szrek oraz Maksymilian Tkocz.

ŻÓŁTE KARTKI

Maciej Dąbrowski – 7 (zagrożony)

Mateusz Kowalczyk – 5

Nacho Monsalve, Mieszko Lorenc, Pirulo, Dawid Kort – 3 (zagrożony)