Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: ŁKS w pełnym składzie, Miedź bez podstawowego pomocnika

Podczas najbliższego spotkania ligowego z Miedzią Legnica, trener Marcin Pogorzała nie ma problemu z kartkami. Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego nie musi pauzować. W drużynie z Legnicy nie zobaczymy, podstawowego środkowego pomocnika, Damiana Tronta.

Na kolejne napomnienia muszą uważać Piotr Janczukowicz i Javi Moreno. Obaj zgromadzili na swoich kontach po trzy żółte kartki i kolejna wykluczy ich z gry, w jednym meczu ligowym. Po odpukutowaniu kary za czerwoną kartkę, do gry wraca Nacho Monsalve. 

W drużynie naszego najbliższego rywala nie zagra też Carlos Julio Martinez Riva, a aż sześciu piłkarzy jest zagrożonych pauzą. Są to Maxime Dominguez (7 żółtych kartek), Kamil Zapolnik, Jon Aurtenetxe, Marcin Garuch, Mehdi Lehaire oraz Patryk Makuch (wszyscy po 3 żółte kartki).

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo, Oskar Koprowski, Maciej Dąbrowski – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Jan Sobociński, Maciej Wolski – 4

Piotr Janczukowicz, Javi Moreno – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Mateusz Bąkowicz, Nacho Monsalve, Ricardinho, Samu Corral – 2

Michał Trąbka, Kelechukwu Ibe-Torti, Marek Kozioł, Mieszko Lorenc – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho, Nacho Monsalve – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Foto: Mateusz Porzucek / PressFocus


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119