Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Dąbrowski nie zagra z GKS-em Bełchatów

Ireneusz Mamrot w najbliższym spotkaniu z GKS-em Bełchatów nie będzie mógł skorzystać z Macieja Dąbrowskiego. Obrońca ŁKS został ukarany w meczu z Sandecją Nowy Sącz ósmą żółtą kartką w tym sezonie i musi pauzować.

Po odpokutowaniu pauzy za kartki do dyspozycji trenera biało-czerwono-białych będzie najlepszy strzelec Pirulo. Hiszpana zabrakło w Nowym Sączu, podobnie jak Kamila Dankowskiego. Obrońca pomimo tego, że nie ma już zawieszenia i tak nie pomoże zespołowi z powodu kontuzji stopy.

Na kolejne kartki muszą uważać: Adam Marciniak, Maciej Wolski oraz Jan Sobociński. 

W drużynie Marcina Węglewskiego nikt nie musi pauzować, ale dwóch zawodników jest zagrożonych, bo mają na swoim koncie po trzy napomnienia. Są to Marcin Sierczyński i Łukasz Wroński. 

ŻÓŁTE KARTKI

8 – Maciej Dąbrowski (pauzuje)

7 – Jan Sobociński (zagrożony)

6 – Maksymilian Rozwandowicz

5 – Michał Trąbka

4 – Samu Corral, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić, Kamil Dankowski, Pirulo

3 – Adam Marciniak, Maciej Wolski (zagrożeni)

2 – Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez

1 – Łukasz Sekulski, Carlos Moros Gracia, Mikkel Rygaard

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119