Raport kartkowy: Dąbrowski nie zagra z GKS-em Bełchatów

Ireneusz Mamrot w najbliższym spotkaniu z GKS-em Bełchatów nie będzie mógł skorzystać z Macieja Dąbrowskiego. Obrońca ŁKS został ukarany w meczu z Sandecją Nowy Sącz ósmą żółtą kartką w tym sezonie i musi pauzować.

Po odpokutowaniu pauzy za kartki do dyspozycji trenera biało-czerwono-białych będzie najlepszy strzelec Pirulo. Hiszpana zabrakło w Nowym Sączu, podobnie jak Kamila Dankowskiego. Obrońca pomimo tego, że nie ma już zawieszenia i tak nie pomoże zespołowi z powodu kontuzji stopy.

Na kolejne kartki muszą uważać: Adam Marciniak, Maciej Wolski oraz Jan Sobociński.

W drużynie Marcina Węglewskiego nikt nie musi pauzować, ale dwóch zawodników jest zagrożonych, bo mają na swoim koncie po trzy napomnienia. Są to Marcin Sierczyński i Łukasz Wroński.

ŻÓŁTE KARTKI

8 – Maciej Dąbrowski (pauzuje)

7 – Jan Sobociński (zagrożony)

6 – Maksymilian Rozwandowicz