Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raków osłabiony przed starciem w Łodzi

Łódzki Klub Sportowy w najbliższym meczu z Rakowem Częstochowa będzie musiał sobie radzić bez wykartkowanego Jana Sobocińskiego. Jak się okazuje rywale również mają taki problem i z powodu nadmiaru żółtych kartek w sobotę nie zagra dwóch podstawowych zawodników Rakowa. 

W poniedziałkowym meczu Rakowa ze Śląskiem Wrocław czwarte żółte kartki w sezonie otrzymali Felicio Brown Forbes i Igor Sapała. Absencja obu piłkarzy będzie sporym problemem dla trenera Marka Papszuna, gdyż zarówno Kostarykanin jak i były piłkarz Piasta Gliwice to podstawowi piłkarze zespołu spod Jasnej Góry.

Środkowy napastnik Brown Forbes w tym sezonie w 11 meczach zdobył już pięć goli w Ekstraklasie i jest najlepszym strzelcem Rakowa. Sapała podobnie jak jego starszy o cztery lata kolega ma na koncie jedenaście występów w tym sezonie (1 gol).

Foto: Super Express


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119