Piłka NożnaRezerwy

Radziński wrócił z kolejnych testów. Ponownie trenuje z rezerwami

Obrońca drugiego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego, Jowin Radziński ponownie trenuje z Łodzi. W miniony weekend były gracz Polonii Warszawa przebywał na testach w Wiśle Puławy.

Testy w zespole beniaminka II ligi były dla 20-latka drugimi w krótkim odstępie czasu. Lewy defensor najpierw spędził kilka dni na testach w Wigrach Suwałki, a później we wspomnianych Puławach. W minioną sobotę Radziński zagrał 90 minut w sparingu Wisły z Powiślakiem Końskowola (3:0). Ponownie do finalizacji umowy wypożyczenia nie doszło i Jowin trenuje z rezerwami biało-czerwono-białych.

Dziś lewy obrońca znalazł się w kadrze meczowej drugiego zespołu ŁKS na sparing z Polonią Piotrków Trybunalski. Przyszłość zawodnika nie jest znana, ale pewne jest to, że jeśli nie znajdzie klubu chętnego go wypożyczyć to jesienią pomoże rezerwom w debiutanckim sezonie na trzecioligowych boiskach.

Foto: Lens Strong