Piłka NożnaRezerwy

Radziński wrócił z kolejnych testów. Ponownie trenuje z rezerwami

Obrońca drugiego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego, Jowin Radziński ponownie trenuje z Łodzi. W miniony weekend były gracz Polonii Warszawa przebywał na testach w Wiśle Puławy.

Testy w zespole beniaminka II ligi były dla 20-latka drugimi w krótkim odstępie czasu. Lewy defensor najpierw spędził kilka dni na testach w Wigrach Suwałki, a później we wspomnianych Puławach. W minioną sobotę Radziński zagrał 90 minut w sparingu Wisły z Powiślakiem Końskowola (3:0). Ponownie do finalizacji umowy wypożyczenia nie doszło i Jowin trenuje z rezerwami biało-czerwono-białych.

Dziś lewy obrońca znalazł się w kadrze meczowej drugiego zespołu ŁKS na sparing z Polonią Piotrków Trybunalski. Przyszłość zawodnika nie jest znana, ale pewne jest to, że jeśli nie znajdzie klubu chętnego go wypożyczyć to jesienią pomoże rezerwom w debiutanckim sezonie na trzecioligowych boiskach.

Foto: Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119