Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Przygotowania do meczu ze Stomilem Olsztyn

Wczoraj podopieczni Kibu Vicuñi rozpoczęli przygotowania do wyjazdowego spotkania ze Stomilem. W czwartek popołudniu wyruszają do Olsztyna, gdzie następnego dnia o godzinie 20:30 rozpoczną mecz. W kadrze meczowej zabraknie kilku zawodników z powodu kontuzji, a także kary za żółte kartki.

Sztab szkoleniowy rozpoczął w poniedziałek wraz z drużyną przygotowania do wyjazdowego spotkania ze Stomilem Olsztyn. Ta ten mikrocykl zostały zaplanowane cztery dni codziennych treningów, a w czwartek po ostatnich zajęciach i obiedzie zespół pojedzie do Olsztyna.

W składzie zabraknie kilku ważnych zawodników. Macieja Dąbrowskiego czeka kilka tygodni przerwy od grania po urazie, którego doznał w meczu z GKS-em Jastrzębie. Na środku obrony nie pojawi się także Nacho, którego również przez jakiś czas nie zobaczymy na murawie przez kontuzję po spotkaniu z Puszczą Niepołomice. W treningu indywidualnym wciąż jest dwóch napastników – Ricardinho oraz Samu Corral. W kadrze meczowej nie pojawi się także Maksymilian Rozwandowicz, który w przegranym meczu z Koroną Kielce został ukarany czwartą żółtą kartką w tym sezonie i w związku z tym czeka go jeden mecz zawieszenia.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport