Porażka w sparingu z Zorią Ługańsk

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego przegrali w środowe wczesne popołudnie w meczu kontrolnym z Zorią Ługańsk 0:1. Jedynego gola dla zespołu z Ukrainy zdobył Vladyslav Kocherhin w 61 minucie gry.

Zgodnie z zapowiedziami trenera, piłkarze którzy rozpoczęli spotkanie grali w większym wymiarze czasowym niż w pierwszych dwóch sparingach. Zawodnicy z pola z wyjściowego składu rozegrali po 62 minuty. Wtedy wówczas został zmieniony cały skład oprócz bramkarzy. Golkiperzy Arkadiusz Malarz i Dawid Arndt zagrali po 45 minut.

W sparingu nie mógł wystąpić Adrian Klimczak. Obrońca ŁKS doznał kontuzji prawej ręki i w najbliższych tygodniach nie będzie mógł pracować z drużyną z pełnym obciążeniem.

Kolejny sparing zawodnicy z Alei Unii rozegrają w już w najbliższą sobotę. Ich rywalem będzie Worskła Połtawa.

Łódzki Klub Sportowy – Zoria Ługańsk 0:1 (0:0)

Bramka: Vladyslav Kocherhin 61′.

Skład ŁKS: Malarz (Arndt 46′) – Grzesik (Sójka 62′), Moros Gracia (Rozwandowicz 62′), Sobociński (Dąbrowski 62′), Vidmajer (Bogusz 62′) – Piątek (Srnić 62′), Wolski (Guima 62′), Sajdak (Pirulo 62′), Trąbka (Ratajczyk 62′), Ramirez (Wróbel 62′) – Sekulski (Corral 46′).