Połowa stadionu na meczu z Górnikiem Łęczna!

Starania Łódzkiego Klubu Sportowego przyniosły skutek! Na niedzielnym meczu z Górnikiem Łęczna będzie mogło zameldować się 50% kibiców, jednak połowa z nich musi być w pełni zaszczepiona. Karnetowicze mogą zwolnić swoje miejsce, które zostało im przypisane automatycznie.

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami na podczas wydarzeń sportowych na stadionach może przebywać maksymalnie przebywać 25% kibiców. Osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19 nie są wliczane w tej limit.

Od czwartku władze Łódzkiego Klubu Sportowego starały się zrobić wszystko, aby podczas finału baraży o awans do ekstraklasy na trybunie stadionu im. Władysława Króla mogło zasiąść 50% kibiców. Zgoda została wydana, a dystrybucja wejściówek już się rozpoczęła!

Co ważne – wszyscy karnetowicze (posiadający karnety na cały sezon i rundę jesienną) mają już na swoim koncie przypisane bilety. W piątek o godzinie 19 ruszy sprzedaż mocno ograniczonej pozostałej puli biletów. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony bilety.stadionalunii.pl

Posiadacze karnetów, którzy wiedzą, że nie pojawią się w niedzielę na stadionie, mogą również zwolnić swoje miejsce.

Ceny biletów:

Bilet normalny: 40 zł

Bilet ulgowy: 30 zł

Bilety VIP: 100 zł (normalny) i 80 zł (ulgowy)

WAŻNE! Wszystkich kibiców zaszczepionych przeciwko COVID – 19 prosimy o pobranie, wypełnienie i zabranie ze sobą oświadczenia dot. zaszczepienia przeciwko COVID – 19, które odbierze od Was przy wejściu na obiekt pracownik ochrony POBIERZ OŚWIADCZENIE. To niezwykle ważne, bo od liczby oświadczeń zależy pula przeznaczona dla osób niezaszczepionych. Oświadczenia będzie można wypełnić również na miejscu, ale ich wcześniejsze pobranie bardzo usprawni pracę.

Dokładne informacje odnośnie dystrybucji biletów przeczytać można w oświadczeniu klubu.