Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Podsumowanie rundy jesiennej 2020: Klasyfikacja kanadyjska

Kolejną kategorią, którą zajmiemy się w naszym podsumowaniu rundy jesiennej w wykonaniu Łódzkiego Klubu Sportowego jest klasyfikacja kanadyjska. Liderem w zespole Wojciecha Stawowego pod tym względem jest Pirulo. 

28-latek uzyskał jesienią 12 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, na co złożyło się 8 strzelonych goli oraz cztery asysty. Były zawodnik rezerw Espanyolu Barcelona w tym sezonie zaliczył trzy spotkania, w których zarówno trafiał do siatki jak i asystował przy golu kolegi z zespołu. Tak się działo w meczach z Odrą Opole (gol i asysta przy trafieniu Samu Corrala), Zagłębiem Sosnowiec (gol i asysta przy trafieniu Michała Trąbki) oraz Koroną Kielce (gol oraz asysta przy trafieniu Corrala).

Tuż za plecami Pirulo znajduje się Antonio Dominguez. Pomocnik łodzian zgromadził dziewięć punktów (7 goli + 2 asysty). Trzecie miejsce ex qvo z sześcioma punktami w klasyfikacji kanadyjskiej zajmują napastnicy ŁKS-uSamu Corral (4 gole + 2 asysty) oraz Łukasz Sekulski (6 goli)

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Jeśli „Piri” będzie w stanie wiosną utrzymać formę z pierwszej rundy to ma duże szanse na osiągnięcie na koniec rozgrywek double – double (dwucyfrowej liczby goli oraz dwucyfrowej liczby asyst).

Klasyfikacja kanadyjska w zespole ŁKS-u w rundzie jesiennej Fortuna I ligi:

Pirulo – 12

Antonio Dominguez – 9

Samu Corral, Łukasz Sekulski – 6

Przemysław Sajdak, Michał Trąbka – 5

Maciej Wolski – 3

Adrian Klimczak, Maksymilian Rozwandowicz, Piotr Gryszkiewicz – 2

Adam Ratajczyk, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Carlos Moros Gracia, Tomasz Nawotka, Kamil Dankowski, Dragoljub Srnić – 1


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119