Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z Sandecją Nowy Sącz

Zespół biało-czerwono-białych we wtorek rozpocznie mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie sobotnie wyjazdowe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz.

Po meczu z Zagłębiem Sosnowiec, łodzianie w niedzielę wzięli udział w zajęciach regeneracyjnych, a w poniedziałek mieli wolne. Od wtorku pierwszy zespół rozpoczyna akcję „Sandecja”, a w mikrocyklu zaplanowano pięć jednostek treningowych.

We wtorek ełkaesiacy rozpoczną dzień od zajęć na siłowni. Popołudniu wybiegną na boisko, aby szlifować formę przed spotkaniem z „Sączersami”. Na środę, czwartek i piątek zaplanowano po jednym treningu na zielonej murawie.

Po piątkowych zajęciach zespół wyruszy do Nowego Sącza, gdzie w sobotę o godzinie 13:00, zostanie rozegrany mecz 22 kolejki Fortuna 1. Ligi z Sandecją.

Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień:

wtorek – siłownia + trening na boisku
środa, czwartek, piątek – trening na boisku
sobota – mecz z Sandecją Nowy Sącz (13:00)