Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z Sandecją Nowy Sącz

Zespół biało-czerwono-białych we wtorek rozpocznie mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie sobotnie wyjazdowe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz. 

Po meczu z Zagłębiem Sosnowiec, łodzianie w niedzielę wzięli udział w zajęciach regeneracyjnych, a w poniedziałek mieli wolne. Od wtorku pierwszy zespół rozpoczyna akcję „Sandecja”, a w mikrocyklu zaplanowano pięć jednostek treningowych.

We wtorek ełkaesiacy rozpoczną dzień od zajęć na siłowni. Popołudniu wybiegną na boisko, aby szlifować formę przed spotkaniem z „Sączersami”. Na środę, czwartek i piątek zaplanowano po jednym treningu na zielonej murawie.

Po piątkowych zajęciach zespół wyruszy do Nowego Sącza, gdzie w sobotę o godzinie 13:00, zostanie rozegrany mecz 22 kolejki Fortuna 1. Ligi z Sandecją. 

Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień:

wtorek – siłownia + trening na boisku
środa, czwartek, piątek – trening na boisku
sobota – mecz z Sandecją Nowy Sącz (13:00)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119