Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z Arką Gdynia

Po trudnym tygodniowym maratonie rozgrywki Fortuna I ligi trochę zwolnią. Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego w tym tygodniu będą przygotowywać się do meczu ligowego z Arką Gdynia. 

Po wygranym 2:1 niedzielnym spotkaniu z Resovią zawodnicy dostali jeden dzień wolnego i w poniedziałek będą odpoczywać. Misję „Arka Gdynia” ełkaesiacy rozpoczną we wtorek. Na ten dzień zaplanowano dwa treningi. Najpierw do południa gracze zostaną podzieleni na trzy grupy i będą pracować na siłowni. Wieczorem odbędą się zajęcia na boisku.

W środę odbędzie się jeden trening na zielonej murawie, a w czwartek piłkarze najpierw popracują na boisku, a później będą regenerować siły przed starciem z Arką. 

W piątek zespół wyjedzie do Gdyni. Mecz odbędzie się w sobotę o 12:40. Po powrocie do Łodzi zaplanowano trening regeneracyjny oraz jednostkę wyrównawczą dla piłkarzy, którzy zagrają w mniejszym wymiarze czasowym lub w ogóle nie pojawią się na placu gry.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119