Piłka NożnaTransfery

Idzik zostaje w Ruchu

Mariusz Idzik pojawił się dziś na treningu Ruchu Chorzów i jak przekonuje klub ze Śląska, w tym okienku transferowym nie opuści Cichej. Tym samym nie potwierdziły się doniesienia, o których informowaliśmy wczoraj i napastnik nie zostanie zawodnikiem ŁKS-u.

Wczoraj na łamach „Gazety Wyborczej” pojawiła się informacja o rzekomym zainteresowaniu biało-czerwono-białych 23-letnim snajperem chorzowskiego klubu. Po zweryfikowaniu tego newsa udało nam się ustalić, że ŁKS był na pole position do zakontraktowania Idzika. Dziś okazało się jednak, że najlepszy strzelec Ruchu nigdzie się nie rusza.

Wszystko wskazuje na to, że do końca trwania letniego okienka transferowego do klubu z alei Unii nie dołączy już żaden nowy zawodnik, ale nikt też nie opuści szeregów dwukrotnego Mistrza Polski.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119