Pirulo zagra w Derbach Łodzi. Javi Moreno pauzuje

Pirulo po środowym starciu z Arką, jak się okazuje, nie otrzymał żółtej kartki i nie zostanie zawieszony w rywalizacji w 68. Derbach Łodzi

W drugiej połowie spotkania, według spikera stadionowego, w 52 minucie Pirulo otrzymał żółtą kartkę. Informację o napomnieniu Hiszpana pojawiła się również podczas transmisji meczowej na Polsat Sport, jednak na szczęście łodzian jest to tylko błąd spikera oraz realizatora, dzięki czemu nie musi on pauzować w następnym spotkaniu.

Złą jednak informacją dla sztabu szkoleniowego jest fakt, iż na mecz derbowy przez nadmiar kartek wypadnie Javi Moreno. Zawodnik dostał żółty kartonik w 90 minucie. Po pauzie natomiast wraca Maksymilian Rozwandowicz, który już będzie gotowy na 68. Derby Łodzi.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport