Piłka Nożna

Piłkarze zakończyli obóz i wrócili do Łodzi

Ełkasiacy zakończyli w środę, obóz przygotowawczy w Woli Chorzelowskiej i przyjechali już do Łodzi. Do startu nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy, Rycerze Wiosny” będą pracować w Łodzi.

Beniaminek Ekstraklasy będzie trenował w tym tygodniu, jeszcze w czwartek i piątek. Weekend gracze będą mieli wolne. Od poniedziałku rozpocznie się kolejny mikrocykl treningowy, w trakcie którego łodzianie zagrają sparing z GKS Katowice (środa, 5 lipca). 

Ostatni mecz kontrolny zaplanowano na 15 lipca. Wówczas do Łodzi przyjedzie Polonia Warszawa. Klub nadal stara się rozegrać jeszcze jeden mecz kontrolny i trwają poszukiwania rywala. 

Sezon ligowy Łódzkiego Klubu Sportowego, rozpocznie się 21 lipca w Warszawie, gdzie dojdzie do starcia z wicemistrzem Polski, Legią


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119