Piłkarze rozpoczęli indywidualne przygotowania do rundy wiosennej

Większość zawodników pierwszego zespołu biało-czerwono-białych rozpoczęła już indywidualne przygotowania do rundy wiosennej. Gracze wykonują zadania, rozpisane im przez sztab szkoleniowy, aby w jak najlepszej kondycji wrócić do zajęć na początku stycznia.

Ełkaesiacy rozjechali się na urlopy pod koniec listopada. Wielu piłkarzy wybrało wakacje w ciepłych krajach, a niektórzy spędzili czas w Polsce, lub w krajach blisko naszej granicy. W mediach społecznościowych można było zobaczyć sporo ciekawych zdjęć i filmików, z tego jak wolny czas spędzają nasi gracze.

W tym tygodniu zaczęły pojawiać się w sieci, nagrania i zdjęcia, publikowane przez graczy Łódzkiego Klubu Sportowego, na których widać, że rozpoczęli indywidualne przygotowania do rundy wiosennej. Niektórzy pracują ciężko na siłowni, inni zaś biegają po lasach, aby zadbać o jak najlepszą kondycję i przygotowanie do zajęć drużynowych.

Powrót do zajęć w klubie został zaplanowany na 3 stycznia. Na początku roku ełkaesiacy będą trenować na własnych obiektach i rozegrają trzy sparingi – ze Świtem Skolwin i Pogonią Siedlce, zaś ostatni sparingpartner jeszcze nie został ogłoszony. 24 stycznia „Rycerze Wiosny” wyruszą na dwunastodniowe zgrupowanie do Turcji. Tym razem spędzą je nie w Side, a w Antalyi, która jest popularną wśród polskich klubów lokacją na zimowe zgrupowania. W tym czasie łodzianie rozegrają trzy mecze sparingowe (klub oczekuje na potwierdzenie terminów oraz rywali).