Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Piłkarze rozpoczęli indywidualne przygotowania do rundy wiosennej

Większość zawodników pierwszego zespołu biało-czerwono-białych rozpoczęła już indywidualne przygotowania do rundy wiosennej. Gracze wykonują zadania, rozpisane im przez sztab szkoleniowy, aby w jak najlepszej kondycji wrócić do zajęć na początku stycznia.

Ełkaesiacy rozjechali się na urlopy pod koniec listopada. Wielu piłkarzy wybrało wakacje w ciepłych krajach, a niektórzy spędzili czas w Polsce, lub w krajach blisko naszej granicy. W mediach społecznościowych można było zobaczyć sporo ciekawych zdjęć i filmików, z tego jak wolny czas spędzają nasi gracze.

W tym tygodniu zaczęły pojawiać się w sieci, nagrania i zdjęcia, publikowane przez graczy Łódzkiego Klubu Sportowego, na których widać, że rozpoczęli indywidualne przygotowania do rundy wiosennej. Niektórzy pracują ciężko na siłowni, inni zaś biegają po lasach, aby zadbać o jak najlepszą kondycję i przygotowanie do zajęć drużynowych. 

Powrót do zajęć w klubie został zaplanowany na 3 stycznia. Na początku roku ełkaesiacy będą trenować na własnych obiektach i rozegrają trzy sparingi – ze Świtem Skolwin i Pogonią Siedlce, zaś ostatni sparingpartner jeszcze nie został ogłoszony. 24 stycznia „Rycerze Wiosny” wyruszą na dwunastodniowe zgrupowanie do Turcji. Tym razem spędzą je nie w Side, a w Antalyi, która jest popularną wśród polskich klubów lokacją na zimowe zgrupowania. W tym czasie łodzianie rozegrają trzy mecze sparingowe (klub oczekuje na potwierdzenie terminów oraz rywali).


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119