Piłka NożnaRezerwy

Pierwszy krok wykonany. Rezerwy ŁKS-u w drugiej rundzie OPP!

Po dotarciu do ćwierćfinału ubiegłorocznego Okręgowego Pucharu Polski apatyty zawodników rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego w tym roku na pewno są jeszcze większe. Pierwszy krok w kierunku finału został już postawiony – młodzi zawodnicy ŁKS-u pokonali Włókniarza Pabianice i awansowali do drugiej rundy rozgrywek!

Skład złożony z młodych zawodników akademii ŁKS-u pewnie pokonał swoich rywali 3:1 i zameldował się w drugiej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Kolejny rywal łodzian w tych rozgrywkach nie jest jeszcze znany.

Pierwszą bramkę dla ŁKS-u zdobył już w 10. minucie Piotr Białousko. Na kolejne bramki przyszło nam poczekać jednak aż do końca meczu. W 80 minucie drugą bramkę dorzucił Filip Pietrzak, a ostatnią bramkę dla biało-czerwono-białych zdobył w 87. minucie Michał Karlikowski.

ŁKS II Łódź:

Snochowski – Białousko (90′ Cieślik), Lasota, Lebkuchen, Pietrzak (90′ Dembiński) – Tazbir, Jaszczak (78′ Podlecki), Olowo (55′ Herman) – Górecki (84′ Grzejdziak), Gmosiński, Piotrowski (65′ Karlikowski)