Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Pierwszy gol Dankowskiego w koszulce ŁKS! [WIDEO]

Kamil Dankowski zdobył w środę swoją pierwszą bramkę w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Prawy obrońca popisał się fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego i nie dał absolutnie żadnych szans golkiperowi Puszczy Niepołomice.

Były piłkarz Śląska Wrocław od dawna czekał na premierowe trafienie dla ŁKS. Dankowski gra w zespole dwukrotnego Mistrza Polski już od ponad dwóch lat, ale sporo czasu stracił przez poważne urazy. Pierwszego gola zdobył w 31. meczu w koszulce „Rycerzy Wiosny”.

„Danek” zagrał po raz pierwszy w tym sezonie, w wyjściowym składzie biało-czerwono-białych. W 3. minucie gry posłał rakietę z rzutu wolnego i wyprowadził ŁKS na prowadzenie. To trafienie było ozdobą środowego spotkania.

Na swojego premierowego gola w Łódzkim Klubie Sportowym czekają jeszcze inni gracze z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Są to Oskar Koprowski, Mateusz Bąkowicz, Mieszko Lorenc, Marcel Wszołek, Władysław Ochronczuk, Dawid Kort, Javi Moreno, Jan Kuźma, Bartosz Biel, Jakub Romanowicz oraz Nelson Balongo.