Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Oskar Koprowski na treningu pierwszej drużyny

Wydaje się, że kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na rundę wiosenną jest już zamknięta. Na wtorkowym treningu pojawił się jednak jeden z filarów drugiej drużyny – Oskar Koprowski – który mógł zaprezentować swoje umiejętności trenerowi Stawowemu.

Oskar Koprowski w bieżącym sezonie jest jednym z liderów czwartoligowej drużyny rezerw. Wszechstronny zawodnik z powodzeniem występował na środku i z lewej strony defensywy, a i bez większych problemów może zagrać jako defensywny pomocnik. Jak widać umiejętności „Osy” docenił trener Wojciech Stawowy, który zaprosił go na trening pierwszej drużyny.

Na chwilę obecną Oskar nie jest jednak zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1 Ligi, choć jeżeli będzie ciężko pracował, niewykluczone, że dostanie swoją szansę. Gdyby trener Stawowy zdecydował się sprawdzić obrońcę w boju, ten nie byłby jednak debiutantem. „Osa” rozegrał dla pierwszej drużyny ŁKS-u 5 spotkań – cztery w II lidze oraz jeden w Okręgowym Pucharze Polski.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119