Oficjalnie: Wojciech Stawowy trenerem ŁKS-u!

Doniesienia medialne się sprawdziły! Nowym trenerem Łódzkiego Klubu Sportowego został Wojciech Stawowy, który podpisał z łódzkim klubem umowę na dwa lata, czyli do 30 czerwca 2022.

Z półtorarocznym opóźnieniem do Łodzi trafił Wojciech Stawowy. Pięćdziesięcioczteroletni szkoleniowiec zastąpił na ławce trenerskiej ŁKS-u Kazimierza Moskala.

Stawowy w polskiej piłce zasłynął z zamiłowania do bardzo ofensywnego grania podbudowanego dużą ilością krótkich podań. Złośliwi nazywali ten styl gry “krakowską tiki-taką”. Podobny, choć zdecydowanie łagodniejszy, styl gry prezentował dotychczasowy trener „Rycerzy Wiosny”, więc ten aspekt raczej nie ulegnie zmianie.

Pięćdziesięcioczteroletni szkoleniowiec w swojej karierze trenerskiej nie zdobył żadnych trofeów, a w znacznej większości klubów odpowiedzialny był za awanse, bądź utrzymanie w lidze.

Ostatnim klubem, który prowadził nowy trener ŁKS-u był Widzew Łódź. Łódzkiej przygody Stawowy nie może jednak zaliczyć do udanych, wszak po sezonie 2014/15 prowadzony przez niego klub spadł do 2 ligi.

Pierwsze zajęcia z zespołem nowy szkoleniowiec poprowadzi już jutro. Najbliższy mecz ŁKS rozegra 29 maja, kiedy to już pod batutą nowego trenera zmierzy się w Łodzi z Górnikiem Zabrze.

Asystentem Wojciecha Stawowego będzie Roland Thomas, z którym trener pracował w Escoli Varsovia. W sztabie pozostanie Jacek Janowski i Marcin Pogorzała.

Trenerze witamy w biało-czerwono-białej rodzinie! Życzymy powodzenia i jak najwięcej sukcesów z Łódzkim Klubem Sportowym!

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0