Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Piotr Pyrdoł zawodnikiem Legii Warszawa

Piotr Pyrdoł legionistą już od aktualnego okienka transferowego – poinformowała oficjalna strona stołecznego klubu. Po sześciu latach spędzonych przy al. Unii Lubelskiej 2 przyszedł czas rozstania wychowanka z jego macierzystym klubem.

Saga wokół transferu Pyrdoła trwała jakąś chwilę. Wczoraj prezes Tomasz Salski potwierdził, że dwudziestolatek związał się umową z warszawskim klubem ważną od 1 lipca. Kluby starały się jednak dojść do porozumienia, które pozwoliłoby przeprowadzić transfer już teraz, co jak widać się udało.

ŁKS sprzedał Pyrdoła w ostatniej chwili, możliwej na jego spieniężenie. Kwota, która zasili budżet ŁKS-u nie jest znana. Pewne jest jednak to, że jest wyższa niż 70 tysięcy złotych.

Wliczając mecze w Centralnej Lidze Juniorów Piotr Pyrdoł przez sześć ostatnich lat rozegrał dla Łódzkiego Klubu Sportowego ponad sto spotkań. Na ten dorobek składają się między innymi: 10 występów w PKO Ekstraklasie, 25 w pierwszej lidze oraz 33 w drugiej lidze. We wszystkich spotkaniach w seniorskiej drużynie ŁKS-u Piotrek zdobył siedem goli.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119