Piłka Nożna

Brudnicki na testach w Legionovii

Michał Brudnicki nie pojawił się na pierwszych treningach Unii Janikowo. Jak podaje oficjalna strona „Dumy Kujaw” golkiper przebywa na testach w II-ligowej Legionovii Legionowo. 

22-letni golkiper minioną rundę spędził na wypożyczeniu w zespole Unii i rozegrał dziewięć meczów w III lidze. Teraz walczy o angaż w drużynie występującej o klasę rozgrywkową wyżej. Legionovia po 20 rozegranych kolejkach zajmuje 17 miejsce w II lidze.

Brudnicki trafił do Łodzi w 2018 roku z Sokoła Aleksandrów Łódzki i miał rywalizować wówczas o miejsce z Michałem Kołbą. Niestety podczas przygotowań do sezonu w Fortuna I Lidze doznał poważnej kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych i całe rozgrywki 2018/19 miał z głowy. W jego miejsce w trybie awaryjnym włodarze ŁKS sprowadzili Dominika Budzyńskiego, który sprawdza się jako bramkarz numer 2. Obecne rozgrywki mają dać zawodnikowi możliwość powrotu do optymalnej formy fizycznej oraz walkę o przedłużenie kontraktu z klubem z Alei Unii. Obecna umowa wygasa w 30 czerwca tego roku.

Warto również wspomnieć, że na testach w Unii Janikowo przebywał ex-napastnik łodzian Kamil Żylski. Jednak po trzech jednostkach treningowych nie zdecydowano się zaoferować mu kontrakt.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119