Piłka NożnaRezerwy

Oficjalnie. Oskar Koprowski przedłużył kontrakt z ŁKS!

Oskar Koprowski zostaje w ŁKS! Obrońca przedłużył swój kontrakt z klubem i będzie występował w drugim zespole, który niebawem rozpocznie swój debiutancki sezon na szczeblu centralnym. Umowa „Osy” obowiązuje przez najbliższy rok.

24-latek przez ostatnie dwa sezony był graczem pierwszej drużyny, która rywalizowała w Fortuna 1. lidze. W poprzednich rozgrywkach, zakończonych awansem do Ekstraklasy, rozegrał 16 meczów i zaliczył jedną asystę. Jego bilans w ŁKS to 47 spotkań.

Koprowski zostaje w klubie i będzie występował w ŁKS II, gdzie prawdopodobnie stworzy duet środkowych obrońców z Aleksandrem Ślęzakiem, który wczoraj przedłużył kontrakt. „Osa” doskonale zna realia drugiej drużyny. W sezonie 2022/23 wspierał rezerwy i zagrał w dziesięciu spotkaniach III  ligi. Kilka lat temu pomógł temu zespołowi, awansować na czwarty poziom rozgrywkowy. 

Umowa obrońcy z Łódzkim Klubem Sportowym będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119