Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Milan Spremo zawodnikiem Wisły Płock

Niedługo czekał Milan Spremo na nowego pracodawcę. Serb po odejściu z Łódzkiego Klubu Sportowego, postanowił zostać w naszym kraju i trafił do Wisły Płock.

Lewy obrońca podpisał z „Nafciarzami” roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. 

Były reprezentant serbskiej młodzieżówki, występował w ŁKS w minionej rundzie. Rozegrał 10 oficjalnych spotkań. Klub z alei Unii nie zdecydował się na przedłużenie współpracy z Milanem Spremo.

Milan powodzenia! 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119