Piłka NożnaWypowiedzi

Piotr Głowacki: ŁKS był bardzo konkretny

Po spotkaniu ze Stalą Mielec, Piotr Głowacki porozmawiał z portalem Podkarpacie Live. Nowy obrońca ŁKS zdradził kulisy transferu do klubu z alei Unii, a także opowiedział o pierwszych odczuciach związanych z rozpoczęciem treningów z nowym zespołem.

O początku pracy z ŁKS

– Przede wszystkim wdrażam się i jest to po dwóch dniach treningu pierwszy sparing, więc zgrywamy to wszystko. Dobra praca za nami, ale też dużo pracy przed nami. To dopiero początek. Poznaję zasady, poznaję chłopaków, sztab szkoleniowy. Ja myślę, że na razie wszystko przebiega w fajnym tempie i fajna jest atmosfera. Oby tak dalej. Chcę jak najszybciej poznać tajniki taktyczne, to co trener wymaga. W tym okresie ważne jest, żeby się wybiegać, żeby tlenu wystarczyło na ligę. 

O kulisach transferu do ŁKS

– ŁKS był bardzo konkretny, tak naprawdę wszystko dopięło się w kilka dni, akurat jak byłem na urlopie. Nie do końca odpocząłem, ale jestem szczęśliwy, bo całe życie pracowałem na to, by dostać szansę w Ekstraklasie. Warto mieć cele i dążyć do ich spełnienia. 

O celach na nowy sezon

O celach jeszcze nie rozmawialiśmy, to będzie bliżej sezonu. Ja sobie stawiam swoje osobiste ambitne cele, a moim celem była gra w Ekstraklasie. Po jego spełnieniu mam kolejny w głowie, więc zabieram się do roboty. 

O odejściu ze Stali Rzeszów

– Jestem wdzięczny, że mogłem przejść do ŁKS-u. Przede mną nowy rozdział. Przed Stalą również nowy rozdział, ale ja myślę, że przez te 4,5 roku było dużo zmian w Stali, a na końcu wychodziło to tak, że ona cały czas rosła. To może chwile potrwać, ale myślę, że prezes Kalisz wie co robi. Ja już tamten rozdział zakończyłem. Pożegnałem się ze wszystkimi w Rzeszowie. 4,5 toku to sporo sukcesów, dwa razy byliśmy w barażach i dwa razy awansowaliśmy, ale to już jest poza mną. Ja tutaj skupiam się na pracy w ŁKS-ie. Teraz chcę jak najszybciej się wdrożyć i dawać tutaj jakość. 

Źródło: Podkarpacie LIVE
Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119