NewsPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie: Mieszko Lorenc wypożyczony do Wisły Płock

Kolejne odejście z Łódzkiego Klubu Sportowego, choć tym razem mowa o wypożyczeniu. Mieszko Lorenc rundę wiosenną spędzi w pierwszoligowej Wiśle Płock.

22-letni piłkarz barwy Łódzkiego Klubu Sportowego reprezentuje od 2019 roku. Początkowo występował w drużynie rezerw, gdzie wywalczył awans do III ligi, a w poprzednim sezonie zaczął regularnie grać w pierwszej drużynie (szczególnie można pamiętać piękną bramkę zdobytą przeciwko Ruchowi Chorzów), ale jego rozwój zahamowała kontuzja, która wyłączyła go w listopadzie zeszłego roku z gry do końca pierwszoligowej kampanii ligowej. Na boisko powrócił w tym sezonie, rozgrywając w sumie 7 spotkań w PKO BP Ekstraklasie.

Rundę wiosenną Lorenc spędzi na wypożyczeniu w pierwszoligowej Wiśle Płock, ale bez klauzuli wykupu. Aktualny kontrakt pomocnika obowiązuje do czerwca 2025 roku.

Fot. Wisła Płock 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119