Piłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Adrian Małachowski spędzi wiosnę w I lidze

Adrian Małachowski nie będzie wiosną występował w drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego. Pomocnik został wypożyczony do pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. 

25-latek trafił do Łodzi latem z niemieckiego SV Waldhof Mannheim. W PKO BP Ekstraklasie zagrał sześć razy i zaliczył jedną asystę. Do dorobku w pierwszym zespole, dołożył jeszcze dwa występy w Fortuna Pucharze Polski. Jesienią wystąpił też w siedmiu meczach drugoligowych rezerw. 

Małachowski podpisał z Podbeskidziem kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. W umowie nie zapisano opcji wykupu, po zakończeniu wypożyczenia. 

Podbeskidzie Bielsko-Biała obecnie zajmuje 17. miejsce w Fortuna 1. lidze, ze stratą trzech punktów do bezpiecznej strefy. 

Adrian, życzymy powodzenia!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119