Piłka NożnaTransfery

Oficjalnie: Adam Ratajczyk przenosi się do Zagłębia Lubin!

Adam Ratajczyk opuszcza szeregi Łódzkiego Klubu Sportowego. Utalentowany skrzydłowy został dziś zaprezentowany jako nowy zawodnik Zagłębia Lubin. Z „Miedziowymi” podpisał czteroletnią umowę ważna do 30 czerwca 2024 roku.

„Rataj” dołączył do klubu z alei Unii w czerwcu 2018 roku, kiedy to został pozyskany ze Znicza Pruszków. Nieco ponad pół roku później został włączony do pierwszej drużyny ŁKS-u. Zadebiutował 16 marca 2019 roku w spotkaniu Fortuna I ligi z Wartą Poznań. Sześć miesięcy później młodzieżowiec zaliczył swój pierwszy mecz w Ekstraklasie przeciwko Rakowowi Częstochowa. W najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał dla biało-czerwono-białych 18 spotkań, strzelając jednego gola, ale przepięknej urody właśnie w starciu ze swoim nowym pracodawcą.

Łącznie we wszystkich rozgrywkach Ratajczyk rozegrał dla ŁKS-u 27 spotkań i zdobył jedną bramkę.

Dziękujemy Adaś za wszystkie piękne chwile w koszulce z przeplatanką na piersi i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!

Foto: Zagłębie Lubin