Betclic 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Kolejny tydzień z rzędu ełkaesiacy muszą zadowolić się podziałem punktów w lidze, tym razem remisując na wyjeździe 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami.

Aleksander Bobek: Debiutancki występ w Fortuna 1. Lidze. Zaliczył kilka dobrych interwencji i pozostawił po sobie dobre wrażenie, miał mało do powiedzenia przy straconej bramce. Na minus można zaliczyć grę nogami, która tego dnia nie była jego najmocniejszą stroną.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 6,0

Kamil Dankowski: Solidny na przestrzeni całego meczu – zarówno defensywnie, jak i w ofensywie, gdzie dał kilka dobrych dośrodkowań.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,09

Maciej Dąbrowski: Tego dnia stoperzy ŁKS-u nie zgrali się formą – jeden zagrał lepiej w pierwszej połowie, zaś drugi w kolejnej. W przypadku kapitana „Rycerzy Wiosny„, lepszy występ w jego wykonaniu mogliśmy zobaczyć w pierwszej połowie, zaś w drugiej popełniał więcej błędów i zdarzało mu się otworzyć rywalom drogę do bramki.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,80

Nacho Monsalve: Jak było powiedziane wcześniej – Hiszpan w drugiej połowie zrehabilitował się za pierwszą. Na początku spotkania wyglądał niepewnie, dawał się pokonywać rywalom, a z piłką przy nodze nie wyglądał tak dobrze, jak zawsze.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,73

Adam Marciniak: Mało widoczny w ofensywie, jeśli dośrodkowywał, to najczęściej niecelnie. W defensywie nie było lepiej, Podbeskidzie miało po lewej stronie dużo miejsca na akcje.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,0

Mieszko Lorenc: Widać wciąż, że nie jest to jeszcze w pełni naturalna dla niego pozycja – zdarzało mu się gubić krycie, nie doskoczyć do rywali i odpowiednio zaasekurować przedpola. Mimo to można powiedzieć, że jak na razie gra najlepiej na pozycji „6” w ostatnich latach – docenić można szczególnie świetne rozegranie piłki w jego wykonaniu.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,14

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Mateusz Kowalczyk: Nie ma co się powtarzać w jego przypadku – wciąż gra na równym, dobrym poziomie.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 6,40

Dawid Kort: Jego ocenę ratuje jakkolwiek „asysta”, którą zaliczył przy samobójczym trafieniu rywali. Poza tym niewidoczny, w pressingu nieprzydatny, gdyż praktycznie nie bierze w nim udziału i najczęściej można było go zobaczyć kilka metrów od rywali.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,0

Pirulo: W wykonaniu Hiszpana nie zobaczyliśmy nic wielkiego. Czasem grał zbyt samolubnie, chyba zapomina o tym, że jego styl gry bywa już przewidywalny dla rywali.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,36

Nelson Balongo: Tak, znowu nie strzelił bramki, jednak tym razem nie można powiedzieć, że przeszedł obok meczu. Porusza się inteligentnie po boisku, potrafi skupić na sobie uwagę stoperów przeciwnika (tak otworzył przestrzeń Trąbce do oddania strzału), innym razem dobrze wychodził na pozycję w pole karne, ale został zignorowany przez Pirulo. Brakuje tylko przełamania…

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 3,82

Michał Trąbka: Był aktywny i widoczny w tym spotkaniu, ale może pluć sobie w brodę za zmarnowanie dobrej sytuacji na 2:0, która mogła uspokoić ten mecz.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,09

Bartosz Biel: Kompletnie niewidoczny, „szarpnięcie” kilka razy to zdecydowanie za mało. W ten sposób nie przebije się do pierwszego składu.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,18

Piotr Janczukowicz: Mógł strzelić bramkę na 2:1, praktycznie samemu tworząc sobie sytuację, co jest godne pochwały, ale ostatecznie szkoda, że nie udało się tego zmarnować. Mimo tego, niezłe wejście.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,56

Kelechukwu Ibe-Torti: Wniósł trochę „wiatru” na skrzydła, próbował kilkukrotnie wejść w pojedynki z rywalami, ale znów brakuje mu konkretów i myślenia na boisku – szczególnie bez tego nigdy nie wejdzie na wyższy poziom i pozostanie jeźdźcem bez głowy.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,82

Władysław Ochronczuk: Momentami można było się zastanawiać czy wie co ma robić na boisku, na jakiej pozycji gra i jakie są jego zadania. Ciało obce, zarówno w ataku pozycyjnym i w defensywie.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 3,71

Artemijus Tutyskinas: Patrząc na rywalizację na lewej obronie, tj. Marciniak, Koprowski i kontuzjowany Szeliga, można zakładać, że Litwin wkrótce wejdzie do pierwszego składu. Patrząc na niego na boisku można czuć spokój, kiedy ma piłkę przy nodze.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,0

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119