Oceny piłkarzy po meczu z GKS-em Jastrzębie

Remis, który jest porażką – tak po krótce można opisać to co wydarzyło się podczas spotkania ŁKS-u z GKS-em Jastrzebie. Tradycyjnie jak po każdym meczu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami w skali od 1 do 10.

Dawid Arndt: Młodzieżowiec ŁKS-u wrócił do bramki po półrocznej przerwie i swoim występem udowodnił, że powinien grać więcej. Przez znaczną część spotkania był bezrobotny, jednak kiedy przyszło mu interweniować robił to bardzo pewnie i imponował grą nogami. Bez wątpienia został bohaterem meczu broniąc rzut karny. Przy drugim bez szans, choć wyczuł strzelającego.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,00

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

 

Maciej Wolski: Standardowo dla siebie był aktywny w ofensywie i wyglądał w tym aspekcie naprawdę solidnie. W defensywie nie miał zbyt wielu okazji do pokazania się, bo i GKS nie stworzył sobie zbyt wielu okazji bramkowych.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,08

Maciej Dąbrowski: Sprokurował rzut karny, który dał GKS-owi wyrównanie. Oprócz tego był całkiem pewnym punktem w obronie i nie popełniał większych błędów, ale też obrona ŁKS nie miała zbyt wiele okazji do interwencji w tym meczu.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,61

Carlos Moros Gracia: Wrócił do składu po jednym meczu odpoczynku i udowodnił swoją wartość. Był pewny przy duszeniu akcji rywali, a w drugiej połowie ruszył bardziej do przodu dając od siebie sporo w ofensywie.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,43

Adam Marciniak: Bardzo aktywny w ofensywie i uczestniczył w większości akcji Łódzkiego Klubu Sportowego. Kilka razy dobrze dośrodkowywał w pole karne, ale też potrafił zaskakującym strzałem wystawić na próbę bramkarza GKS. W końcówce popełnił bardzo poważny błąd, faulując jednego z rywali w polu karnym. Na jego szczęście jedenastkę wybronił Arndt.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,43

Maksymilian Rozwandowicz: Już na początku meczu wywalczył rzut karny dla ŁKS. Po rzucie rożnym wbiegał w pole karne i został nieprzepisowo przytrzymany przez rywala. W dalszej fazie meczu próbował kilku strzałów z dystansu, ale bez powodzenia. Brał na siebie sporo odpowiedzialności za rozgrywanie akcji zespołu. Spudłował w doskonałej sytuacji po uderzeniu Pirulo z rzutu wolnego.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,12

Antonio Dominguez: Hiszpan zdobył w niedziele swojego dziesiątego gola w lidze w tym sezonie. Po raz kolejny pewnie egzekwował rzut karny. Powinien to spotkanie zakończyć przynajmniej z dwiema zdobytymi bramkami. Po jednej z kontr w drugiej połowie stanął oko w oko z Drazikiem, ale nie potrafił wykończyć akcji. Miał też kilka strzałów z dystansu. Dobrze rozprowadzał akcje biało-czerwono-białych – często szukał niekonwencjonalnych zagrań prostopadłych.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,56

Michał Trąbka: Kosztem posadzonego na ławce Rygaarda Trąbka dostał szansę pokazania się jako kreator gry. I wyszło mu to z mieszanym skutkiem. Próbował rozgrywać piłkę pomiędzy resztą zespołu, klepał z Pirulo i Wolskim, ale bliżej końca spotkania coraz bardziej gasł.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,18

Tomasz Nawotka: Robił dużo wiatru na lewym skrzydle. Miewał naprawdę bardzo dobre momenty. Urywał się obrońcą i imponował dryblingiem. Świetnie rozprowadził kontrę w drugiej połowie, kiedy to Dominguez spudłował. Zaliczył też kilka strat.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,18

Pirulo: Bardzo się starał i ciągle był pod grą. Brakowało Hiszpanowi chłodnej głowy w decydującej fazie akcji. Oddał kilka ciekawych strzałów (kapitalne uderzenie z wolnego w słupek), ale z większością raczej nie miał z nimi problemów Grzegorz Drazik. Mógł wywalczyć rzut karny dla ŁKS w drugiej połowie, ale sędzia nie dopatrzył się ewidentnego zagrania ręką obrońcy GKS-u. Trwa seria meczów bez gola Hiszpana – a ta wynosi już dziewięć spotkań.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,38

Ricardinho: Dużo biegał i schodził nisko po piłkę. Wywalczył drugą żółtą kartkę dla rywala z Jastrzębia. Nie miał zbyt wielu okazji do zdobycia gola w tym spotkaniu. Oddał ciekawy strzał z „zewniaka” w pierwszej połowie, a w drugiej odsłonie powinien mieć na swoim koncie asystę – niestety w doskonałej sytuacji spudłował Dominguez. Zmieniony w 77. minucie.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,30

Mikkel Rygaard: Wszedł na boisko na niecałe 30 minut i nie zdążył pokazać w tym czasie niczego wielkiego. Miał jedną okazję do wpisania się na listę strzelców, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce po uderzeniu z rzutu wolnego.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 3,92

Adrian Klimczak: Wszedł w 77. minucie za Pirulo. Dużo było go w ofensywie. Niestety w końcówce spotkania przegrał bardzo ważną „przebitkę” z rywalem, po czym piłka powędrowała w pole karne i skończyło się to rzutem karnym dla GKS.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,11

Łukasz Sekulski: Kolejny mecz, kolejny słaby występ napastnika ŁKS. Wszedł na murawę na ostatni kwadrans i nic dobrego nie dał zespołowi. Zaliczył kilka bardzo poważnych strat.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,38

Dragoljub Srnić: Po blisko pięciu miesiącach pojawił się na murawie w oficjalnym meczu ŁKS. Dostał kilka minut od trenera, ale w tym czasie niczym specjalnym się nie wyróżnił, ale też nic nie zawalił.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,44

Ireneusz Mamrot: Ocenę trenera Mamrota należy podzielić na dwie części. Pierwszą z nich jest dobór wyjściowego składu i taktyki, które przyniosły ŁKS-owi dominację w meczu i kilka dobrych okazji na strzelenie bramki. Drugim elementem są zmiany, przy których szkoleniowiec się nie sprawdził. Jak sam ocenił na pomeczowej konferencji prasowej – zmiennicy go zawiedli i taka jest niestety prawda.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,30

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport