Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny piłkarzy po meczu z Chrobrym Głogów

Ełkaesiacy po bardzo słabym spotkaniu przegrali 0:1 z Chrobrym Głogów. Inne rezultaty drużyn z czołówki sprawiają, że sytuacja w tabeli po porażce robi się nieciekawa. Tradycyjnie jak po każdym meczu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami w skali od 1 do 10.

Arkadiusz Malarz: Co uratował, później zepsuł. Zaliczył jedną znakomitą interwencję w pierwszej połowie, kiedy wyciągnął się jak struna, ale pod jej koniec sprokurował rzut karny, co rzutuje na jego ocenę. W drugiej części gry raczej bezrobotny, choć raz przed ponowną kapitulacją uratowała go poprzeczka. W dodatku jego gra na przedpolu wyglądała jak popisy juniora, a nie doświadczonego bramkarza.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,8

Maciej Wolski: Najrówniejszy z ełkaesiaków w sobotnim meczu. Ładnie „chodził” po prawej stronie boiska napędzając kolejne akcje. Umiejętnie wspomagał też defensywę, dzięki czemu jego skrzydłem przechodziło najmniej akcji. Zdaniem naszej redakcji Maciek był najlepszym piłkarzem spotkania.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,09

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Maciej Dąbrowski: Dąbrowski przez większość meczu potwierdzał swoją dobrą formę w ostatnim czasie. Przy akcji bramkowej zabrakło mu centymetrów do zatrzymania piłki, co niestety trzeba zapisać mu na minus. Pod koniec meczu standardowo dla siebie ruszył do ofensywy chcąc odwrócić losy meczu.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,71

Jan Sobociński: Posadził na ławce przemęczonego Morosa i wydaje się, że nie była to najlepsza decyzja trenera. Janek nie był najpewniejszym punktem drużyny. Zdarzały mu się błędy i proste straty, głównie w końcowej fazie meczu.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,33

Adam Marciniak: Motywator Marciniak nie wystrzegał się błędów. Znaczna większość jego wrzutek nie znajdowała adresatów, a na jego skrzydle piłkarze Chrobrego czuli się jak u siebie. Pokazał więcej w ofensywie niż w defensywie, a nie do końca tego od niego oczekujemy.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,8

Maksymilian Rozwandowicz: Zagrał jedynie połowę meczu, ale był to dobry czas. Faul na Maksie powinien przerodzić się w rzut karny, ale sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka. Po tym starciu nieco zgasł, ale w dalszym ciągu dobrze przerywał akcje Chrobrego i dawał sporo w ofensywie.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,13

Mikkel Rygaard: Raził nieskutecznością i błędami. Po jego stracie poszła kontra zakończona rzutem karnym. Po raz kolejny udowadnia, że jego forma nie jest tą, którą oczekiwał ŁKS przy jego transferze.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,0

Michał Trąbka: Michał w sobotę zaprezentował dwie twarze. Na początku meczu był aktywny i szukał gry, ale z biegiem czasu coraz bardziej gasł i zaliczał kolejne straty.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,27

Piotr Janczukowicz: Nie zagrał najgorzej, choć nie był to też porywający występ. Nie radził sobie z piłkarzami Chrobrego, ale w znacznej większości sytuacji był w stanie wywalczyć przy tym rzut wolny. W ofensywie próbował dać coś od siebie, ale nie do końca mu się to udawało.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 3,55

Pirulo: Starał się zrobić cokolwiek w ofensywie. Jego zejścia za skrzydła mogły postraszyć bramkarza Chrobrego, jednak w znacznej większości były za słabe. Zdarzało mu się również zanotować stratę.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,46

Ricardinho: Podobnie jak Trąbka i „Rico” zagrał dwa różne fragmenty meczu. Kiedy był najbardziej wysuniętym napastnikiem nie najlepiej szło mu kreowanie sytuacji, znacznie częściej frustrował się jedynie na resztę zespołu. Po wejściu na boisko Sekulskiego Brazylijczyk się ożywił i grając bliżej skrzydła mógł zaliczyć nawet i dwie asysty.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,63

Jakub Tosik: Dostał przysłowiową „wędkę”, jednak jego zejście wymusiła kontuzja. Zmienił na boisku Maksa Rozwandowicza, ale zagrał zdecydowanie poniżej jego poziomu.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,21

Piotr Gryszkiewicz: Chwilę po wejściu na boisko mógł zostać bohaterem, ale nie zdołał przyjąć piłki będąc na wprost bramkarza. Poza tym młodzieżowiec zaliczył dość anonimowy występ.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,73

Antonio Dominguez: Hiszpan dał bardzo słabą zmianę. Antonio, który przyzwyczaił nas do wysokiego i równego poziomu zszedł poniżej niego i notował na boisku proste straty, a jego podania nie docierały do adresatów.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,64

Łukasz Sekulski: Miał przed sobą trzy piłki meczowe, ale w każdej akcji fatalnie się mylił. Nie zdołał wykończyć akcji sam na sam, nie trafił piłką do siatki będąc trzy metry od bramki. Bardzo słaba zmiana Łukasza.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,55

Przemysław Sajdak: Grał za krótko, żeby go oceniać.

Ocena: b/o

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,5

Ireneusz Mamrot: Sentymentalny powrót trenera Mamrota Głogowa nie poszedł najlepiej. Co prawda w pierwszej części meczu jego podopieczni nie wyglądali najgorzej, ale w drugich 45 minutach ełkaesiacy praktycznie nie istnieli. Żadna z przeprowadzonych zmian nie dała też impulsu do lepszej gry.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,36

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119