NewsPiłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Nowi piłkarze uprawnieni do gry!

Wszyscy nowi piłkarze, którzy w trakcie zimowego okna transferowego pojawili się w Łódzkim Klubie Sportowym zostali zarejestrowani i uprawnieni do gry w PKO BP Ekstraklasie. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby już w poniedziałek każdy z nich zadebiutował w biało-czerwono-białych barwach.

Inauguracja piłkarskiej wiosny w ekstraklasie coraz bliżej! W poniedziałek ŁKS zagra w Kielcach z Koroną, a w meczu wystąpić będą mogli zawodnicy sprowadzeni do klubu zimą – Riza Durmisi, Husein Balić, Yadegar Rostami, Thiago Ceijas oraz Rahil Mammadov, Każdy z nich został uprawniony do gry w PKO BP Ekstraklasie!

Aktualnie w kadrze Łódzkiego Klubu Sportowego znajduje się 33 piłkarzy i to właśnie z tej grupy trener Piotr Stokowiec wybierać będzie najoptymalniejsze zestawienia na tą rundę PKO BP Ekstraklasy.

Lista zawodników ŁKS zgłoszonych do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy:

Bramkarze: Michał Kołba, Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Tomasz Kucharski.

Obrońcy: Piotr Głowacki, Marcin Flis, Kamil Dankowski, Artemijus Tutyškinas, Marcel Wszołek, Adrien Louveau, Levent Gülen, Oskar Koprowski, Rahil Mammadov, Riza Durmisi.

Pomocnicy: Bartosz Szeliga, Maciej Śliwa, Dani Ramirez, Pirulo, Jakub Letniowski, Engjëll Hoti, Jan Łabędzki, Grzegorz Glapka, Ricardo Goncalves, Michał Mokrzycki, Antoni Młynarczyk, Jędrzej Zając, Thiago Ceijas, Husein Balić, Yadegar Rostami.

Napastnicy: Stipe Jurić, Piotr Janczukowicz, Kay Tejan, Oliwier Sławiński