NewsPiłka Nożna

Ruszyła sprzedaż biletów na 70. Derby Łodzi!

Powrót ligowych emocji na Stadion Króla coraz bliżej. Za dokładnie 9 dni będziemy emocjonować się 70. derbami Łodzi. Sprzedaż biletów na to spotkanie właśnie wystartowała! Cały czas w sprzedaży są również karnety na wiosenną część rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

Licznik odliczający do pierwszego domowego meczu Łódzkiego Klubu Sportowego w 2024 roku nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Już tylko dziewięć dni dzieli nas od ponownych emocji na Stadionie Króla i to w tym przypadku, emocji z najwyższej półki. Już 18 lutego przyjdzie nam uczestniczyć w 70. derbach Łodzi.

To mecz inny niż wszystkie. Dlatego zapewne namawiać nikogo na zakup biletu nie będzie trzeba. Ba! Lepiej się pospieszyć i kupić wejściówkę jak najwcześniej, żeby mieć pewność wejścia na stadion. Umożliwią to również karnety na rundę wiosenną, które cały czas są w sprzedaży.

Od dziś (09.02) z kolei, do nabycia są wejściówki na derby. Bilety kupicie on-line na stronie bilety.lkslodz.pl, a także w oficjalnym klubowym sklepie – U2 ŁKS Store (w bryle stadionu od al. Unii)

Godziny otwarcia U2 ŁKS Store

Poniedziałek – piątek | godz. 11.00 – 19.00
Sobota  godz. 11.00 – 15.00

Cennik biletów na 70. derby Łodzi