Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Nelson Balongo odchodzi z ŁKS-u!

Nelson Balongo odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego! Klub poinformował dziś o rozwiązaniu kontraktu z zawodnikiem, który występował w biało-czerwono-białych barwach ostatnie półtora roku. 

O Nelsonie Balongo kibice Łódzkiego Klubu Sportowego z całą pewnością długo nie zapomną. Kongijczyk trafił do Łodzi przed rozpoczęciem sezonu 2022/23. Miał być głównym strzelcem zespołu, ale w 24 spotkaniach Fortuna 1 Ligi oraz Fortuna Pucharu Polski ani razu nie znalazł drogi do siatki. Raz zapisał się jednak jako strzelec w meczu trzecioligowych rezerw.

Ostatnie pół roku Balongo spędził jako gracz ŁKS-u II. Na boiskach 2 ligi wystąpił 13 razy i zdołał w tym czasie strzelić jedną bramkę. W listopadzie trener Piotr Stokowiec włączył go do pierwszej drużyny i nawet zdecydował się na zgłoszenie zawodnika do PKO BP Ekstraklasy, ale na debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce Balongo się nie doczekał. 

Dziś klub podał informację, że Nelson Balongo odchodzi z ŁKS-u, a jego umowa z klubem została rozwiązana za porozumieniem stron. 

Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Fot. ŁKS Łódź 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119