Nawotka zadebiutował w ŁKS-ie

Podczas sobotniego spotkania ze Stomilem Olsztyn w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego zadebiutował Tomasz Nawotka. Obrońca otrzymał od Wojciecha Stawowego kwadrans na zaprezentowanie swoich umiejętności. 

23-latek wczoraj znalazł się po raz pierwszy w kadrze meczowej od momentu potwierdzenia wypożyczenia z Legii Warszawa. Na placu gry zameldował się w 76 minucie zmieniając strzelca drugiego gola Macieja Wolskiego.

Był to dyskretny występ Nawotki, który tylko kilka razy miał piłkę przy nodze. Zdecydowanie spowodowane to było wynikiem. Tomek pojawił się na boisku przy stanie 3:0, gdy mecz był już praktycznie zamknięty.

Były zawodnik Zagłębia Sosnowiec w kolejnych meczach będzie szukał większej ilości minut na murawie. Być może dostanie szansę od sztabu szkoleniowego w derbowym spotkaniu w środę.

Nawotka jest uniwersalnym zawodnikiem i jak poinformował Wojciech Stawowy – Tomek jest obecnie pierwszą alternatywą dla Adriana Klimczaka na pozycji lewego obrońcy.

Z kadry pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego na oficjalny debiut czekają jeszcze: Aleksander Bobek, Michał Kot, Mateusz Bąkowicz, Tomasz Górecki, Daniel Celea, Piotr Tazbir, Kamil Dankowski, Mieszko Lorenc, Artur Sójka, Marcel Wszołek oraz Dariusz Gmosiński.

Foto: Cyfrasport