Piłka Nożna

Młodzi ełkaesiacy powołani do kadr wójewódzkich

Spora grupa młodych piłkarzy z akademii Łódzkiego Klubu Sportowego z roczników 2007 i 2008 została wyróżniona i otrzymała powołania do reprezentacji województwa łódzkiego.

Na początku tego tygodnia odbyły się konsultacje reprezentacji U-13 i U-14, na które powołania łącznie otrzymało 15 młodych utalentowanych piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Zespół do lat 14 prowadzony przez Kornela Błażejewskiego i Michała Mikołajczyka we wtorek wyjechał na trzydniowe zgrupowanie do Uniejowa, którego zwieńczeniem będzie mecz kontrolny z drużyną w Kluczborku. Trzon reprezentantów stanowi dziesięciu zawodników powołanych z ŁKS-u. Kadrę uzupełnili młodzi adepci futbolu z AKS SMS Łódź, Widzewa, UKS SMS Łódź, Pelikana Łowicz oraz Piotrcovii.

Powołania otrzymali: Kacper Jaworski, Kacper Madejak, Mateusz Książek, Jan Krysiak, Mikołaj Kwieciński, Tymoteusz Kunat, Maksymilian Wojciechowski, Karol Nawrocki, Szymon Frakowski oraz Alan Siwek.

Z kolei w minioną sobotę w ośrodku treningowym przy ulicy Minerskiej odbyła się konsultacja szkoleniowa drużyny do lat 13, w której wzięło udział pięciu reprezentantów Łódzkiego Klubu Sportowego. Powołania od trenerów Mariusza Rachubińskiego i Marka Przybyła otrzymali: Tymon Kuprianis, Dominik Kaczmarek, Adam Lesiak, Marceli Żyłka oraz Jan Dominiak.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0