Sparing z Radomiakiem z udziałem publiczności!

Już w najbliższy piątek 4 września piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają mecz sparingowy z Radomiakiem Radom. Piłkarze Radomiaka to nasz przeciwnik ligowy, ale z powodu przełożonych spotkań 2 kolejki, trenerzy ŁKS oraz Radomiaka zdecydowali się na rozegranie meczu kontrolnego. 

Mecz zostanie rozegrany na głównej płycie stadionu ŁKS-u przy Al.Unii Lubelskiej 2. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a sparing w ograniczonej liczbie osób będą mogli zobaczyć kibice. Na sparingu będzie mogło się pojawić 999 osób (impreza niemasowa). Pierwszeństwo w zakupie biletów na to spotkanie mają osoby posiadające karnet na nowy sezon, a cena wejściówki dla osób posiadającej karnet wynosi 5 zł.

Osoby które mają kupiony karnet będą miały możliwość zakupienia wejściówek w środę oraz czwartek w Centrum Biletów Atlas Areny lub za pomocą systemu internetowego (bilety.lkslodz.pl). Na to spotkanie klub udostępnił sektory C1, B3 oraz B4. W dniu meczu, czyli 4 września w piątek, bilety będą do nabycia w cenie 10 zł o ile wcześniej wszystkie wejściówki nie zostaną wyprzedane. Bilet na sparing karnetowicze będą mogli odebrać od środy (od godz 12:00). Wystarczy wejść na stronę (bilety.lkslodz.pl), zalogować się na konto wybrać wydarzenie ŁKS Łódź – Radomiak Radom zapłacić za bilet a następnie pobrać bilet na telefon lub wydrukować. Zakupiony bilet znajdziecie w zakładce „Moje Bilety” Dla karnetowiczów w środę i czwartek będzie dostępny również stacjonarny punkt w Centrum Biletów Atlas Areny.

Osoby które zakupiły na ten sezon karnet VIP lub VIP Gold obejrzą to spotkanie na sektorze VIP, a wejście na to spotkanie będzie doliczone do karnetu. Wejście dla tych osób będzie bezpłatne i nie muszą nigdzie odbierać wejściówki na sparing.

Godziny pracy Centrum Biletów Atlas Arena: – środa (2 września) – godz. 8-16 (dla karnetowiczów) / 5 zł – czwartek (3 września) – godz. 10-18 (dla karnetowiczów) / 5 zł – piątek (4 września) – godz. 8-17 (dla wszystkich) / 10 zł

Autor: Bartek