Mieszko Lorenc piłkarzem meczu z Ruchem Chorzów

Mieszko Lorenc został wybrany przez czytelników ŁKSFANS najlepszym zawodnikiem biało-czerwono-białych w piątkowym starciu z Ruchem Chorzów.

Młody zawodnik w zespole trenera Moskala do tej pory otrzymywał szanse z ławki, na pozycji defensywnego pomocnika i również na niej wyszedł w pierwszym składzie z Ruchem Chorzów. Lorenc miał udział przy obydwu bramkach strzelonych przez „Rycerzy Wiosny” – przy pierwszej przejął piłkę na połowie rywali, inicjując akcję bramkową, zaś drugą sam strzelił, oddając mocny strzał sprzed pola karnego.

Lorenc otrzymał 51% wszystkich głosów w naszej sondzie. Kolejne miejsca zajęli Pirulo (19%) oraz Nelson Balongo (8%).

Fot. Pilot08

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0