Piłka NożnaWypowiedzi

Michał Trąbka: Zostaję w ŁKS-ie

Początek okienka transferowego i pojawianie się kolejnych nowych zawodników w klubie wybudziło w kibicach strach przed odejściami kluczowych graczy. Michał Trąbka uspokoił kibiców i potwierdził podczas klubowego Q&A, że nie zamierza opuścić Łodzi w tym sezonie.

O tym na jakiej pozycji najlepiej się czuje:

– Myślę, że najlepiej czuję się na środku pomocy, na tym ofensywnym pomocniku. Myślę, że daję tam najwięcej drużynie i to jest taka pozycja, na której się zadomowiłem i chciałbym na niej grać.

O tym jak odreagowuje porażki ŁKS-u:

– Najczęściej jadę po prostu do domu, spotykam się z dziewczyną i z moim pieskiem i gdzieś odreagowuję ten czas i staram się o tym nie myśleć, ewentualnie potem przeanalizować ten mecz.

O tym dlaczego wybrał numer 19 na koszulce:

– Chciałem grać z „10”, jednak była zajęta przez Żenię, więc pomyślałem, że 1+9 to 10 i wybrałem sobie akurat taki numer, który był wolny.

O przyjaźni z Maciejem Wolskim, z którym również spędza wakacje:

– Bardzo, to mój najlepszy przyjaciel w zespole. Mamy super kontakt, nasze dziewczyny się przyjaźnią. Bardzo go lubię i dlatego razem jeździmy na wakacje.

O najlepszym piłkarzu, z którym grał:

– Najlepszym piłkarzem, z którym grałem i trenowałem był Dani. Zrobił na mnie największe wrażenie, myślę, że do tej pory był najlepszym zawodnikiem, z którym grałem. 

O odwiedzinach Jakuba Wróbla na zgrupowaniu klubu:

– Ja z Kubą mamy super kontakt, odwiedził nas po prostu, bo mieszka niedaleko i wypiliśmy wspólnie kawkę, pogadaliśmy sobie trochę.

O ulubionym piłkarzu:

– Może nie ulubionym, ale najlepszym piłkarzem na świecie dla mnie jest Messi – był, będzie, jest. To jest dla mnie najlepszy piłkarz, może nie ulubiony, ale najlepszy.

O swojej wyśmienitej formie w końcówce wiosny:

– Ogólnie myślę, że w piłce nożnej mega istotne jest szczęście, którego akurat wtedy miałem dużo. Złożyła się na to pewnie dużo lepsza gra całego zespołu, ja przy tym troszkę wystrzeliłem.

O tym czy widzi się jako dyrygent środka pola w przyszłym sezonie:

– Myślę ogólnie, że mam predyspozycje żeby w przyszłości być kapitanem zespołu.

O tym czy pozostanie w Łodzi w przyszłym sezonie:

– Tak, zostaję. Mam jeszcze dwa lata kontraktu i zostaję w ŁKS-ie.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119