Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Michał Mokrzycki: Mam nadzieję, że będzie mi dane zagrać w ŁKS-ie w Ekstraklasie

Michał Mokrzycki po meczu z Odrą Opole stanął przed kamerą Polsatu Sport i odpowiadał na pytania dziennikarza. Pomocnik stwierdził, że liczy na transfer definitywny do Łódzkiego Klubu Sportowego i co za tym idzie, grę w biało-czerwono-białych barwach w Ekstraklasie.

– Na pewno radość jest ogromna. Ja jestem w klubie pół roku, ale widać, że ten klub zasługuje na Ekstraklasę. Cała ta otoczka dzisiaj – fantastyczna liczba kibiców, fantastyczny doping. Osobiście mam nadzieję, że będzie mi dane zagrać w ŁKS-ie w Ekstraklasie i nie mogę się tego doczekać. Bardzo się cieszę,  gdy słyszę takie głosy, że dobrze się wkomponowałem w ŁKS. Jestem tutaj szczęśliwy i bardzo się cieszę, że udało nam się zrealizować cel. Oczywiście, że wolę grać w Ekstraklasie. Dyrektor sportowy czy właściciel klubu rozmawiają z Wisłą. Jak te rozmowy się potoczą? Tego nie wiem. Ja osobiście liczę, że uda się ten transfer dopiąć i zostanę w Łodzi – powiedział pomocnik.

„Mokry” musiał przedwcześnie opuścić plac gry, ponieważ doznał kontuzji. Jak sam powiedział, nic poważnego się nie stało i jego zejście było bardziej ograniczeniem ryzyka i pogłębienia się urazu: – Poczułem ból i stwierdziłem, że nie ma sensu ryzykować. Postanowiłem zejść z boiska – dodał 25-latek.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport