Media: FC Kopenhaga chce Kacpra Tobiasza z Legii. Bobek zostanie w Łodzi?

W środę na portalu Weszło, pojawiła się informacja o ofercie FC Kopenhaga za bramkarza Łódzkiego Klubu Sportowego, Aleksandra Bobka. Dziś Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl” poinformował, że skandynawski klub chciałby pozyskać Kacpra Tobiasza z Legii Warszawa, jeśli Danię opuściłby Kamil Grabara.

– Kacpra Tobiasza monitoruje FC Kopenhaga. Gdyby klub opuścił Kamil Grabara, a jest to bardzo możliwe, Tobiasz mógłby tam trafić. Jest wysoko na liście Duńczyków. Oprócz Tobiasza, też Aleksander Bobek z ŁKS-u wpadł do notesu FC Kopenhaga, jako młody utalentowany bramkarz młodego pokolenia. Bobek wpadł do wielu notesów, m.in. Juventusu – powiedział Włodarczyk. 

Te słowa dziennikarza Meczyków, mogą sugerować, że 19-latek nie jest priorytetem dla FC Kopenhaga i jeśli z klubu odejdzie Kamil Grabara (ma oferty m.in. z Premier League), to głównym celem Duńczyków będzie Tobiasz, który ma za sobą bardzo dobry sezon w PKO BP Ekstraklasie. 

Bobek jest rozchwytywany przez europejskie kluby, choć jak sam wspominał – zanim wyjedzie z Polski, chciałby sprawdzić się na poziomie Ekstraklasy. Przyszłość bramkarza nie jest jeszcze znana, ale są duże szanse, że zostanie w Łódzkim Klubie Sportowym na nowy sezon. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport