Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Mecze z Miedzią i Termaliką w telewizji Polsat!

Dwa kolejne spotkania z udziałem piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego na żywo na swojej antenie pokaże telewizja Polsat. Ełkaesicy zmierzą wówczas z Miedzią Legnica i Termaliką Nieciecza.

Po trzech kolejkach przerwy, kamery telewizji Polsat powrócą na stadiony, na których swoje mecze rozgrywać będą „Rycerze Wiosny”. Na bezpośrednie transmisje będziemy jednak musieli poczekać do następnego tygodnia, bowiem starcie z Górnikiem Łęczna nie znalazło się w telewizyjnej ramówce.

Swoje miejsce znalazł w niej jednak najbliższy wyjazdowy mecz biało-czerwono-białych. W ramach 32. kolejki Fortuna 1. Ligi ełkaesiscy udadzą się do Legnicy na pojedynek z tamtejszą Miedzią. Mecz odbędzie się w sobotę 29 maja, o godzinie 12:40.

Tydzień później na stadion przy al. Unii Lubelskiej 2 zawita lider tabeli – Termalica Bruk-Bet Nieciecza. To prestiżowe i ważne dla układu tabeli starcie również znalazło uznanie w oczach układających plan transmisji. Z Termaliką ełkaesiacy zmierzą się w piątek 4 czerwca, o godzinie 20:30.

Mecze transmitowane w telewizji Polsat Sport podczas 32. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Widzew – GKS Tychy 28 maja (piątek) godz. 17:40,

Miedź Legnica – ŁKS Łódź 29 maja (sobota) godz. 12:40

Odra Opole – Bruk-Bet Termalica 30 maja (niedziela) godz. 12:40

Mecze transmitowane w telewizji Polsat Sport podczas 33. kolejki Fortuna 1 Ligi:

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica 4 czerwca (piątek) godz. 20:30,

Arka Gdynia – Radomiak Radom 5 czerwca (sobota) godz. 12.40,

Odra Opole – GKS Tychy 6 czerwca (niedziela) godz. 12:40.