Mecz z Puszczą Niepołomice przełożony!

Spotkanie z Puszczą Niepołomice, które miało być dla ełkaesiaków zwieńczeniem 2021 roku zostało przełożone na wiosnę! Powodem liczne przypadki koronawirusa w zespole gości.

Łódzki Klub Sportowy w sobotę miał zetrzeć się w pojedynku z Puszczą Niepołomice, który miał zakończyć 2021 rok w wykonaniu biało-czerwono-białych. Do tego spotkania ostatecznie jednak nie dojdzie.

Klub z al. Unii Lubelskiej 2 poinformował o tym, że mecz zostanie przełożony na wniosek gości. Powodem są liczne zarażenia koronawirusem wśród piłkarzy z Niepołomic, co uniemożliwia im rozegrania tego spotkania.

Na ten moment nie znamy jeszcze konkretnego terminu rozegrania tego meczu wiosną. W podobnym przypadku przełożenia spotkania Stomilu Olsztyn z GKS-em Jastrzębie, data meczu została wyznaczona na 16 marca, po rozpoczęciu rozgrywek wiosennych. Może dojść również do podobnego rozwiązania, jak w przypadku domowego pojedynku z GKS-em Tychy, który po przełożeniu go w grudniu, został rozegrany 20 lutego, na tydzień przed wznowieniem rozgrywek ligowych.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport