Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Mecz z Puszczą Niepołomice przełożony!

Spotkanie z Puszczą Niepołomice, które miało być dla ełkaesiaków zwieńczeniem 2021 roku zostało przełożone na wiosnę! Powodem liczne przypadki koronawirusa w zespole gości.

Łódzki Klub Sportowy w sobotę miał zetrzeć się w pojedynku z Puszczą Niepołomice, który miał zakończyć 2021 rok w wykonaniu biało-czerwono-białych. Do tego spotkania ostatecznie jednak nie dojdzie.

Klub z al. Unii Lubelskiej 2 poinformował o tym, że mecz zostanie przełożony na wniosek gości. Powodem są liczne zarażenia koronawirusem wśród piłkarzy z Niepołomic, co uniemożliwia im rozegrania tego spotkania.

Na ten moment nie znamy jeszcze konkretnego terminu rozegrania tego meczu wiosną. W podobnym przypadku przełożenia spotkania Stomilu Olsztyn z GKS-em Jastrzębie, data meczu została wyznaczona na 16 marca, po rozpoczęciu rozgrywek wiosennych. Może dojść również do podobnego rozwiązania, jak w przypadku domowego pojedynku z GKS-em Tychy, który po przełożeniu go w grudniu, został rozegrany 20 lutego, na tydzień przed wznowieniem rozgrywek ligowych.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119