Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Mecz przyjaźni w 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski!

Dziś o godzinie 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Los skojarzył w tej fazie rozgrywek Łódzki Klub Sportowy i zaprzyjaźniony GKS Tychy.

Spotkania 1/8 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane w dniach 3-5 grudnia. Dokładny termin meczu w Tychach zostanie podany w późniejszym terminie, choć wszystko wskazuje na to, że będzie to środa 4 grudnia.

Ełkaesiacy mierzyli się z tyszanami w poprzednim sezonie w rozgrywkach Fortuna 1 Liga. W Łodzi padł remis 0:0, natomiast w Tychach lepsi okazali się podopieczni Kazimierza Moskala wygrywając 2:0 po golach Patryka Bryły i Daniego Ramireza.

Pary 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski:

Stal Stalowa Wola – Lech Poznań

Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin

GKS Tychy – ŁKS Łódź

Cracovia – Raków Częstochowa

Legia II Warszawa – Piast Gliwice

Błękitni Stargard – Stal Mielec

Górnik Łęczna – Legia Warszawa

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119